Aplikacje Android

Aplikacja Allegro – wszystko pod ręką


Trudno jest znaleźć aplikację, która przydaje się bardziej, niż Allegro. Niezależnie od tego, czy prowadzisz sprzedaż, czy też zamierzasz upolować ciekawy produkt na tym serwisie, Allegro w formie aplikacji na smartfona znacznie ułatwi Ci życie.

Program pozwala na dokonywanie zakupów zarówno na aukcjach, jak i na „Kup Teraz”. Dzięki niej możesz wyszukiwać produkty, którymi jesteś zainteresowany równie łatwo, co na komputerze.
Cieszy fakt, że producenci tej aplikacji dopasowali ją do potrzeb użytkowników tabletów i smartfonów – są w niej dostępne dwa tryby. Można także ustawić powiadomienia, dzięki którym dowiesz się o tym, czy udało Ci się wygrać aukcję, czy też nie.
Na ekranie głównym pojawia się kolejny przydatny element, jakim są Okazje Allegro. Podczas wyszukiwania możesz korzystać z dwóch trybów – galerii i listy. Kolejnym ciekawym rozwiązaniem jest aplikacja do skanowania kodów kreskowych, która znacząco ułatwia znalezienie przedmiotu. Równie ciekawe jest wyszukiwanie książek po okładkach.
Aplikacje Android
Stress Check by Azumio, sprawdz jak bardzo się stresujesz
Aplikacje Android
Doz.pl
Aplikacje Android
Lustro w Twoim Androidzie
There are currently no comments.