Avast – solidny darmowy antyvirus na telefon


Avast Antuwirus

Świat urządzeń mobilnych z Androidem, podobnie jak świat rzeczywisty, roi się od infekujących wirusów, które bezlitośnie atakują smartfony i tablety, wprowadzając totalny chaos w całym systemie. Liczne bugi, wirusy i złośliwe aplikacje potrafią błyskawicznie uziemić nasze mobilne maszynki, zrzucając nam na głowę niepotrzebne problemy. I dlatego najlepszym lekiem na tego typu choroby są profesjonalne oprogramowania antywirusowe.

Jednym z najlepszych wyborów jest darmowe oprogramowanie Avast, które na dzień dzisiejszy zapewnia skuteczną ochronę ponad 100 milionów urządzeń mobilnych! Avast oferuje bardzo dobre zabezpieczenie przed złośliwym oprogramowaniem typu malware, które automatycznie otwiera niepożądane strony internetowe, zasypując ekran licznymi okienkami oraz irytującymi reklamami. Co więcej, trzyma też rękę na pulsie w kwestii ochrony naszej prywatności, powiadamiając użytkownika o obecności złośliwego programu.

Oprócz skutecznej ochrony przeciwko złośliwym wirusom i aplikacjom, Avast wyposażony jest w całe mnóstwo pożytecznych funkcji, które nie tylko zabezpieczają urządzenie i przechowywane w nim dane, ale również mają pozytywny wpływ na pracę systemu. Eksplorując wnętrze Avasta, znajdziemy w nim m.in. optymalizację RAM, szybkie ładowanie, blokadę połączeń, usuwanie niepotrzebnych danych, zaporę ogniową, osłonę WWW, moduł testowania szybkości Wi-Fi, skaner Wi-Fi, czy silnik antywirusowy. Co więcej, Avast zabezpiecza też urządzenie przed niepożądanymi atakami hakerów, którzy notorycznie kradną dane; korzystając z poczty elektronicznej, złośliwych stron internetowych i wiadomości tekstowych.

Dzięki Avast Mobile Security otrzymujemy profesjonalny skaner wyszukujący złośliwe oprogramowania, informacje na temat uprawnień dostępu i integracji sieci, skuteczną blokadę przed zagrożeniami z internetu (trojany, adware, spyware), bezpieczne wysyłanie wiadomości i surfing po sieci, a także czarną listę, na której możemy umieszczać niechciane numery telefonów oraz blokować połączenia.

Jakby tego było mało, od jakiegoś czasu Avast oferuje też pakiet premium, gdzie zamieszczono takie funkcje jak usuwanie reklam, wsparcie Avast, a także blokowanie aplikacji za pomocą kodu PIN lub gestu. Ceny subskrypcji: 1,99$ na miesiąc oraz 7,99$ na rok.

Wszystkie osoby, które nie posiadają jeszcze zainstalowanego antywirusa na swoich urządzeniach z Androidem, powinny jak najszybciej zdecydować się na sprawdzone oprogramowanie w celu zapewnienia efektywnej ochrony dla swoich smartfonów i tabletów.

Brak Komentarzy

Zostaw Odpowiedź

AutoMapa na telefon

AutoMapa na telefon

0 opinie

Zdecyduj się na innowacyjną „AutoMapę” na urządzenia mobilne, a już nigdy nie utkniesz godzinami w zakorkowanych ulicach, ani nie będziesz musiał szukać właściwej drogi docelowej. Aplikacja wyposażona jest…

Taxity – zamów taksówkę lub jedzenie

Taxity – zamów taksówkę lub jedzenie

0 opinie

Taxity to dość nietypowa usługa, bo łączy ze sobą usługi przewozowe razem z dostawą jedzenia do domu, czyli możesz zamówić taksówkę lub jedzenie na dowóz. Aplikacje obsługuje około…