Polecane Aplikacje

Ciekawe aplikacje listopada


Dzięki programom na system operacyjny Android można znacznie ułatwić sobie różne czynności.

Przykładem takiego programu jest TapPatch, aplikacja, która pozwala na łatwiejsze używanie przeglądarki. Ustawiasz sobie w nim, jaką akcje chcesz przypisać do dwóch lub trzech dotknięć ekranu – może to skutkować na przykład włączeniem aplikacji lub wejściem w wyszukiwanie. Dzięki temu przeglądasz internet w znacznie prostszy sposób.
Bardzo ciekawą aplikacją jest SuperBetter, w której ustalasz sobie personalne cele i walczysz ze złymi nawykami. Dzięki pytaniom, które zadaje ten program dowiesz się, kto w twoim życiu Cię ogranicza i poprawisz swoje życie. Program wymyśliła trenerka personalna, której misją jest poprawianie świata. jeśli znasz angielski, nie czekaj i ściągaj ten program.
Google pokazało przydatny program o nazwie News & Weather, dzięki któremu możesz poczytać o tym, co się wydarzyło na świecie. Program pokazuje wiadomości z ogromnej ilości źródeł, pozwala na sprawdzenie pogody i można z niego korzystać na niemal każdym urządzeniu.
Fragment to program, który daje ci do dyspozycji ogromną ilość filtrów i efektów, które możesz zastosować na zdjęciach. Dzięki niemu zmienisz także jasność zdjęcia i dopasujesz inne efekty, ale najlepiej sprawdzają się opcje nakładania efektów i zmiany ich za pomocą jednego palca. Jeśli chcesz mieć na zdjęciach efekt pryzmatu, powinieneś zadbać o to, by na twoim smartfonie znalazł się Fragment.
Aplikacje Android
Cubes vs Spheres jest minimalne,zombie, gra akcji … z blokami
Polecane Aplikacje
Świetny kalkulator dla Androida
Aplikacje Android
Wipeout dla Androida przynosi tor przeszkód do urządzeń mobilnych
There are currently no comments.