Aplikacje Android

Ciekawe zmiany w Evernote


Aplikacja Evernote to jeden z najciekawszych programów o wielu zastosowaniach – to zarówno lista zadań do wykonania, jak i bardzo rozbudowany notatnik. Evernote w połączeniu z iPhonem oraz iPadem niedawno otrzymały świetną aktualizację, dzięki czemu pojawią się nowe opcje, w tym lepsze współdziałanie z serwisem Lindein.

Po zrobieniu zdjęcia karty kredytowej i wrzuceniu jego do Evernote, program automatycznie tworzy wizytówkę zawierającą ważne informacje jej użytkownika oraz połączenie z jego kontem Linkedin – jeśli posiada on takie konto. Można go wtedy zaprosić do zapoznania się z naszym profilem na stronie Linkedin.

Czytanie kart kredytowych przez Evernote można wykorzystać także w przypadku nieco mniej popularnej sieci społecznościowej o nazwie Hello. To świetna opcja, gdyż dzięki niej nie będziemy musieli nosić ze sobą wizytówek. Wystarczy, że damy komuś do sfotografowania naszą kartę kredytową, a program Evernote klienta rozpozna nasze dane, dzięki czemu będzie można nawiązać dalsze kontakty.

Aplikacje Android
Twórcy Wire obiecują, że pokonają Skype
Aplikacje Android
Najlepsze Ćwiczenia Mięśni
Aplikacje Android
Carpooling.pl, przejazdy po całej Europie
There are currently no comments.