Polecane Aplikacje

HTC File Manager – lepsze zarządzanie plikami


HTC File Manager to program, który do tej pory był dostępny jedynie jako element nakładki Sense, stosowanej w smartfonach tej firmy. Teraz się to zmieniło i z softu można korzystać także na smartfonach innych marek. Niedawno pojawił się na Google Play. Program ma świetny wygląd i jest funkcjonalny. Jego głównym zadaniem jest umożliwienie użytkownikowi łatwiejszego przeglądania folderów. Jest też bardzo prosta w obsłudze i za jej pomocą można przeglądać foldery w taki sposób, jak na komputerze stacjonarnym.

Aplikację można ściągnąć z Google Play Store na smartfony wszystkich marek, co na pewno ułatwi wyszukiwanie plików na karcie pamięci i w innych lokalizacjach.

Zastanawiamy się, czy inne firmy tworzące programy na system operacyjny Android będą działały w podobny sposób. Dzięki stworzeniu programu, który do tej pory był obecny jedynie jako element systemu smartfony zyskują na funkcjonalności. Jeśli takich programów pojawi się więcej, to nakładki na system będą zajmowały mniej miejsca i każdy wybierze sobie odpowiednie opcje. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.htc.filemanager

Aplikacje Android
Kredito24 – szybka pożyczka przez telefon
Polecane Aplikacje
Język Angielski – dokształć się
Aplikacje Android
QuestLord jest jak 8-bitowy Skyrim Lite na smartfonie
There are currently no comments.