Keyever- klasyczny telefon z Windows 10, fizyczną klawiaturą i 3,5-calowym ekranem


W tym roku premierę będzie mieć dosyć dziwny telefon z Chin- Keyever. Cena sprzętu będzie oscylować w granicach 155 dolarów, a w niej zawierać się będzie klasyczny telefon z fizyczną klawiaturą, 3,5-calowym ekranem oraz systemem operacyjnym Windows 10. Reszta specyfikacji tego dziwoląga wygląda następująco.

3,5-calowy, dotykowy ekran w technologii AMOLED z rozdzielczością qHD, czyli skromne 540 x 960 pikseli. Chińczycy zdecydowali się na użycie jednego z nowszych procesorów Qualcomm Snapdragon serii 6xx. Niestety nie wiemy, ile telefon będzie miał pamięci RAM oraz pamięci wewnętrznej.

Producent nie podał również zastosowanego aparatu. Co ciekawe, nadal trwają spory, czy telefon ma być wyposażony w klawiaturę QWERTY, czy w alfanumeryczną. Poza tym dostępny będzie w dwóch wariantach kolorystycznych- białym, który wygląda nieco nowocześniej oraz czarnym.

Tak jak wspomnieliśmy, całością podzespołów tego cudaka zarządzać będzie najnowsze dzieło Microsoftu- Windows 10, natomiast za zasilanie posłuży akumulator o pojemności 3000 mAh.

1 Komentarz

  1. Artur

    Komentarz:
    ja bym chętnie go przetestował. Ogólnie nie lubię dotykowców, mam z nimi same problemy no i muszę czuć klawisze w trakcie pisania. Jako osobie ze słabym wzrokiem, większość smartfonów mi nie pasuje, trudno mi je dostosować. Gdybym miał możliwość kupienia takiego z klawiaturą QWERTY i Windowsem 10, to choćbym musiał wziąć pożyczkę, to bym go kupił. Jak do tej pory przetestowałem różne cudaki – od BlackBerry po Samsunga galaxy chat. Obecnie jestem na starej noki z symbianem, w której pasuje mi prawie wszystko – zwłaszcza klawiatura i możliwość dostosowania wielkości czcionek.
    Tak więc – prośba do wszystkich, którzy to czytają: dajcie znać jak coś będzie wiadomo.
    Pozdrawiam.

Zostaw Odpowiedź

HTC One S9- bardzo drogi, typowy mid-range

HTC One S9- bardzo drogi, typowy mid-range

0 opinie

HTC ostatnio zamierza odbić się od dna. Po zaprezentowaniu HTC 10 i HTC 10 Lifestyle wzięło się za HTC One S9. Sprzęt będzie typowym mid-range'm, który nie zaoferuje…

Nubia Z11- przyzwoity smartfon za 230 dolarów

Nubia Z11- przyzwoity smartfon za 230 dolarów

0 opinie

Chińczycy zamierzają wypuścić kolejny przyzwoity smartfon ze średniej półki cenowej. Sprzęt nosi nazwę Nubia Z11 i wejdzie na chiński rynek pod koniec kwietnia. Proponowana przez producenta cena zakupu…

Xiaomi Max- 6,4-calowy gigant z ciekawą specyfikacją

Xiaomi Max- 6,4-calowy gigant z ciekawą specyfikacją

0 opinie

Xiaomi nie próżnuje i zamierza wypuścić kolejnego średniaka- smartfon Max. Xiaomi Max wyposażony będzie w przyzwoite podzespoły oraz ogromny, 6,4-calowy ekran. Niestety nie wiemy, kiedy Chińczycy zamierzają wypuścić…