Telekomunikacja

Lumia 535 – warta uwagi


Microsoft Lumia to najpopularniejsza seria smartfonów z systemem operacyjnym Windows Phone 8.1. Model Lumia 535 to smartfon, który należy do średniej półki cenowej i często oferowany jest przez operatorów. Warto się mu przyjrzeć bliżej.

Lumia 535 ma ekran 5 cali o przekątnej 960 na 540 pikseli, zabezpieczone Gorilla Glass. Procesor to budżetowy Snadpragon 200, taktowany zegarem 1,2 GHz. Sprawne działanie zapewnia 1 GB RAM, natomiast na dane mamy 8 GB. Osoby, które mają stały dostęp do sieci będą mogły skorzystać z dysku wirtualnego One Drive, gdzie jest aż 15 GB przestrzeni.

Smartfon łączy się z sieciami 3G (brak LTE) i został wyposażony w opcję Dual Sim. Aparat z przodu i z tyłu ma 5 MP, a kamery różnią się ogniskową.

Akumulator ma pojemność 1905 mAh, co jest dość niską wartością. Obudowa tego modelu jest plastikowa, a z przodu rzucają się w oczy duże ramki. Minusem ekranu jest niska jakość obrazu, który praktycznie nie wyświetla czerni. Naszym zdaniem, znacznie lepiej wypadają smartfony z Androidem.

Telekomunikacja
Infolinia Orange
Telekomunikacja
Infolinia W naszej Rodzinie
Artykuły
Gear S2- nowa generacja flagowego smartwatcha od Samsunga
There are currently no comments.