Artykuły

MODECOM FreeONE- ciekawy tablet za mniej niż 500 złotych


Firma MODECOM wróciła po cichu na rynek, wypuszczając swój mid-range’owy tablet- FreeONE. Tablet trafił już na rynek w cenie 460 złotych. Oto jak wygląda jego specyfikacja.

10.1-calowy ekran klasy IPS o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli z szerokimi kątami widzenia dochodzącymi do 178 stopni. Czterordzeniowy procesor Intel Atom Z3735F o zegarze na poziomie od 1.33 GHz do maksymalnie 1.83 GHz z technologią Turbo Boost. W procesorze zintegrowano układ graficzny Intel HD Graphics o zegarze ustawionym na poziomie 646 MHz. Wsparciem dla procesora jest 2 GB pamięci operacyjnej, natomiast pamięć wewnętrzna wynosi 32 GB z możliwością rozszerzenia dzięki karcie microSD.

Za zdolności fotograficzne tabletu odpowiadają 2 Mpix aparat główny oraz kamerka przednia o matrycy 2 Mpix. Producent zaimplementował w sprzęcie moduł Bluetooth 4.0, moduł sieci bezprzewodowej Wi-Fi w standardzie N, port micro USB 2.0 z OTG, dwa porty USB 2.0 oraz wyjście micro HDMI. Systemem, który zarządza całością, jest Windows 10 Home.

Artykuły
Czy Samsung Galaxy Gear wróży większą popularność zegarków smartwatch?
Artykuły
Verizon oficjalnie sprzedaje Samsunga Galaxy S4 w wersji 32GB.
Artykuły
Nokia zapowiada atak na rynek tabletów.
There are currently no comments.