Darmowe Gry Android

Gadający Kot Tom na telefon


Gadający kot Tom

Talking Tom Cat

Tę grę pobrano już ponad 350 mln razy, jest jedną z najpopularniejszych gier w sklepie Google. W grze wchodzimy w różne interakcje z kotem Tomem. Może po nas powtarzać to co mówimy do głośnika lub możemy się z nim pobawić. Możemy go szturchać, karmić ostrą papryczką lub stuknąć w głowę aż zobaczy gwiazdki.

My Talking Tom

My Talking Tom

Gadający kot Tom to gra rekreacyjna w której opiekujemy się nad wirtualnym kotem. W grze czeka na nas mnóstwo zadań ale za to gra dostarcza nam mnóstwa świetnej zabawy i rozrywki. Autorzy przygotowali dla nas mnóstwo atrakcji które sprawiają że w produkcji tej spędzimy dużą ilość czasu. Oprawa graficzna stoi na bardzo wysokim poziomie przez co nie możemy jej niczego zarzucić.

W grze znajdziemy 10 dodatkowych mini-gier oraz 1000 kombinacji futra dla Toma. Kot prezentuje w trakcie gry różne emocje takie jak: szczęście, głód, senność znudzenie.

Nazwa aplikacji: My Talking Tom

Talking Tom Cat 2

Talking Tom Cat 2

Talking Tom Cat 2 jest kolejną mobilną dawką energii, dla każdego. Aplikacja rozbawia i doskonale poprawia humor Tobie i twojemu dziecku. Kot Tom reaguje na dotyk, oraz powtarza wszystko co mówisz w zabawny sposób. Dotykając w poszczególne elementy na ekranie, możesz spodziewać się zabawnych reakcji kotka. Zobaczysz śmieszne perypetie Toma i jego sąsiada Bena.

Obecna wersja posiada wiele możliwości;

  • Możesz dowolnie dostosowywać wygląd Toma, kupować mu akcesoria mundury, kapelusze, okulary
  • Wykorzystaj opcje zmiany ubioru na policjanta, pirata, budowlańca lub kowboja
  • Możesz robić zakupy monetami złota
  • Każdego dnia dostajesz 25 złotych monet po otwarciu aplikacji
  • Głaskając brzuch lub głowę Toma usłyszysz mruczenie
  • Naciskając przycisk ‘’Fart’’ zobaczysz jak Tom trzyma się za nos, czując prutnięcie Bena
  • Wiele innych efektów po naciśnięciu guzików.

Podczas uruchamiania aplikacji po raz pierwszy pobiorą się dodatkowe MB, mające na celu najlepszą jakość grafiki dla Twojego urządzenia.

Nazwa aplikacji: Talking Tom Cat 2

Talking Tom Gold Run

Talking Tom Gold Run

Talking Tom Gold Run to kolejna z gier, której bohaterem jest gadający kot Tom. W tej grze wcielamy się w Toma lub Angelę, niestety nasz bohater został okradziony i rusza w pościg za złodziejem przy okazji zbierając złoto, które można przeznaczyć na wybudowanie wymarzonego domu. Pościg nie jest łatwy, przedzieramy się przez różne światy, musimy omijać i przeskakiwać przeszkody, których jest co raz więcej.

Talking Tom JetSki

Talking Tom Jetski

Wybieramy sobie ulubionego bohatera, Toma lub Angelę i stajemy do wyścigu na skuterze wodnym. Płynąc staramy się zebrać jak najwięcej gwiazdek, musimy także uważać na przeszkody, niektóre trzeba ominąć, inne możemy przeskoczyć.

Darmowe Gry Android
Bridge Base Online
Gry Android
Pirate Dawn (Alpha)
Gry Android
Flick Shoot Pro