Artykuły

Najlepsze Gry Pościgi Policyjne – Top 5 gier na Androida


Policyjne pościgi od lat cieszą niezliczonych maniaków gier. Niezależnie od tego, czy wcielamy się w postać nieustraszonego stróża prawa, czy w sprytnego i bezwzględnego rzezimieszka; dreszczyk emocji fundowany przez dobry gliniarski pościg jest po prostu zbyt wciągający, aby móc mu się oprzeć.

Po kontrowersyjnej premierze wydanej w 1994 roku, jednej z najbrutalniejszych i najpopularniejszych gier policyjnych – Grand Theft Auto; coraz więcej developerów próbowało swoich sił w odtworzeniu tej opartej na policyjnym pościgu (lub ucieczce przed stróżami prawa), niezwykłej ekscytacji.

Specjalnie dla Was, postanowiliśmy wskoczyć w niebieskie wdzianko i przesłuchać paru świadków w celu rozwikłania sprawy związanej z namierzeniem pięciu najlepszych gier, w których dobro i zło toczą ze sobą bezustanną walkę.

Rozstawcie nogi w rozkroku i załóżcie ręce za głowę, albo do końca życia będziecie oglądać się a siebie. Osobiście, preferuję tą drugą opcję:)

Reckless

Reckless Getaway – Brawurowa Ucieczka

Zastanawialiście się kiedyś, jak zachowalibyście się w sytuacji, w której jadąc spokojnie swoim samochodem, napotykacie radiowozy pełne niezłomnych stróżów prawa, próbujących Was zepchnąć z drogi, myśląc, że obrabowaliście pobliski bank? Jeżeli chcecie poznać odpowiedź, to proponowałbym Wam odpalić tą świetną, utrzymaną w szybkim tempie gierkę, zanim wyślą za Wami list gończy.

9mm

9mm – Prawo Dziewiątki

Nie ma nic lepszego, niż ucieczka przed ścigającą nas chmarą radiowozów. Jednakże, czasami warto jest też stanąć po stronie prawa i sprawiedliwości. Ten podobny do „Max Payne’a” shooter daje Wam szansę do ścigania niebezpiecznych przestępców oraz członków narkotykowego kartelu po tonących w bezprawiu miejskich ulicach. Udowodnijcie przestępcom, kto jest górą, korzystając z Waszych policyjnych przywilejów.

GTA

Grand Theft Auto III – Złodziejska Profeska

A oto pozycja, której nawet nie trzeba opisywać. Gierka, która pomogła rozsławić frajdę wirtualnej kradzieży samochodów, i która przerażała oraz ekscytowała miliony ludzi na całym świecie (i wciąż to robi). Jest teraz dostępna na urządzenia mobilne w swojej pełnej, trójwymiarowej chwale. Nostalgia i katharsis zostały tutaj wrzucone do jednego, przesiąkniętego krwią worka.

Busted

Busted! – Mamy Cię!

Jeżeli myśleliście, że nabycie futurystycznego, anty-grawitacyjnego poduszkowca położy kres Waszym  problemom z ręką prawa, to niestety czeka Was brutalne przebudzenie. Busted! Jest gierką opartą na ucieczce przed bezwzględnymi funkcjonariuszami policji. Należy uciekać tak długo, jak jesteście w stanie, ponieważ w przeciwnym wypadku czeka na Was miły pokoik o powierzchni 3m2. W krytycznych sytuacjach pomoże Wam dopalacz.

NFS

Need for SpeedTM Hot Pursuit – Gorący Pościg

W tej bezkompromisowej pozycji opartej na policyjnych pościgach, Electronic Arts funduje nam nie lada wyzwanie, w którym policjanci i przestępcy grają pierwsze skrzypce. Całość została udoskonalona potężnymi maszynami, które wchodzą w zakręty, niczym nóż w ciepłe masło, utrzymując przy tym zawrotną prędkość. Gierka wprost idealna dla każdego, kto odczuwa need for speed.

Artykuły
Recenzja Toshiba Excite Pro.
Gry Android
Star Colonies FULL
Artykuły
Bardzo mocny tablet od Chuwi
There are currently no comments.