Artykuły

Nowe urządzenia Samsunga będą ważyć masę ciała


Firma Samsung nie próżnuje tworząc nowe, coraz ciekawsze i intrygujące rozwiązania w swoich urządzeniach. Przez wyposażanie swoich smartfonów w giętkie ekrany, zakrzywione wyświetlacze czy pulsometry, Koreańczycy zyskują rzeszę oddanych klientów oraz nakreślają kierunek rozwoju firmy, która ostatnimi czasy skupiając się na segmencie wearables staje się coraz bardziej „smart”. Potwierdzeniem tych słów może być fakt, iż firma Samsung do nowych generacji Galaxy planuje dodać możliwość mierzenia masy ciała użytkownika.

Miałoby się to odbywać dzięki czterem sensorom umieszczonym w obudowie smartfona, które po zetknięciu z dłońmi użytkownika dokonywałyby pomiarów impedancji ciała, czyli stosunku natężenia prądu płynącego przez ciało do napięcia, innymi słowy oporu elektrycznego ciała.

Póki co musimy jeszcze poczekać na wdrożenie tego innowacyjnego rozwiązania, które z pewnością zostanie połączone z aplikacją S Health oraz innymi usługami i urządzeniami wearables wypuszczonymi przez Koreańczyków.

Artykuły
Najlepsze Gry DIY – Top 5 gier na Androida
Artykuły
Ogromny tablet od HP, Slate 17
Artykuły
Lenovo PHAB Plus- ciekawa hybryda smartfona i tabletu
There are currently no comments.