Artykuły

Słodkie tapety na telefon


Aplikacja z tapetami oferują wiele różnych kategorii do wyboru, dzięki czemu każdy użytkownik urządzenia z Androidem może z łatwością znaleźć coś dla siebie. Aplikacje zawarte w tym poście posiadają mnóstwo sympatycznych obrazków, które w mgnieniu oka udekorują ekrany w telefonach wszystkich najmłodszych posiadaczy.

Sympatyczne buźki

Aplikacja dostępna w sklepie pod nazwą: Cute Wallpapers

Jeżeli szukacie aplikacji z miłymi twarzyczkami, dzięki którym pojawi się uśmiech na twarzach Waszych małych urwisków, to właśnie ją znaleźliście. Aplikacja jest całkowicie darmowa, działa w trybie offline, posiada opcję zapisywania obrazów na karcie SD, a do tego pozwala ustawić tapetę w prosty i szybki sposób. Intuicyjny interfejs umożliwia łatwe korzystanie z aplikacji, a jakościowe obrazy fundują miłą ozdobę, która przez długi czas będzie dekorować ekran telefonu Waszej pociechy.

Jak pies z kotem

Aplikacja dostępna w sklepie pod nazwą: Cute Wallpapers

Dla wszystkich miłośników futerkowych pupili przygotowaliśmy fantastyczną aplikację, której bohaterami są szczekające i miauczące bobasy. Każdy z obrazków aplikacji przedstawia urocze kotki i pieski w komicznych pozycjach, jednocześnie oferując prosty w użyciu interfejs, szybkie ustawianie tapety, wygodne wyszukiwanie i opcję zapisu. Konfiguracja przebiega bez żadnych komplikacji, pozwalając sprawnie dostosować obraz do wymogów ekranu.

 

Aplikacja dostępna w sklepie pod nazwą: icon wallpaper dressup❤CocoPPa

Dzięki tej aplikacji nie będziecie mieć problemów ze znalezieniem odpowiednich obrazów. Obrazów w aplikacji zawartych jest ponad 1.200.000, oferując użytkownikom jedną z największych baz ze słodkimi tapetami w całym świecie urządzeń mobilnych z Androidem. Wszystkie tapety obsługiwane są przy pomocy intuicyjnego interfejsu, sprawnego wyszukiwania i błyskawicznego ustawiania tapety na ekranie. Decydując się na tę aplikację, zanurzycie się w jednym z najgłębszych oceanów z jakościowymi tapetami.

Sympatyczne stworki

Aplikacja dostępna w sklepie pod nazwą: Miły Animowane tapety

Jeżeli chcecie udekorować swoje telefony z Androidem, wykorzystując do tego jedne z najbardziej zwariowanych stworzonek na dzisiejszym rynku urządzeń mobilnych, to trafiliście pod idealny adres. Stworki, które ujrzycie na obrazkach tej apki często odznaczają się bardzo sympatycznym i komicznym uosobieniem, sprawiając, że aplikacja zrobi furorę nie tylko u tych młodszych, ale również i u starszych użytkowników. Aplikacja dysponuje 10 tapetami w jakości HD i rozmaitymi efektami świetlnymi. A do tego zapewnia niskie zużycie baterii, wsparcie dla trybu portretowego i krajobrazowego, a także możliwość dzielenia się tapetami na portalach społecznościowych.

Artykuły
Nowe urządzenia Samsunga będą ważyć masę ciała
Artykuły
Nowy smartwatch od Google
Artykuły
Jak będzie wyglądać nowy iPhone?
There are currently no comments.