Tapety Android

Zbiór tapet na telefon z systemem Android. Upiększ swój telefon, smartfon lub tablet i zainstaluj na nim wybraną tapetę. Znajdziecie tu zarówno tapety statyczne jak i tapety animowane na Androida.

Firma Nvidia doskonale wie, jak stworzyć tablet dla graczy. Jej model Nvidia Shield to model z wyświetlaczem o przekątnej 8 cali, który ma wystarczająco...

Zbiór animowanych tapet pokazujących nam rybki. Dostępnych jest wiele gatunków rybek oraz roślin które znajdziemy pod powierzchnią wody.

Zbiór zdjęć zrobionych w Dubaju w środku nocy. Tapety są niezwykle interesujące i przedstawiają najciekawsze miejsca które możemy znaleźć w Dubaju.

Animowana tapeta wyświetlająca na naszym ekranie bliżej nieokreśloną plamę która jest bardzo kolorowa a dodatkowo porusza się.

Animowana tapeta ukazująca nam krajobraz pola na którym znajdują się wiatraki produkujące energię elektryczną.

Aplikacja pozwalająca nam na robienie sobie niesamowitych zdjęć a następnie ustawianie ich na tapetę bądź wysyłanie znajomym.

Widżet wyświetlający stan naszej baterii. Nietypowe jest to że stan baterii wyświetlany jest jako mały kotek który zmienia miny zależnie od poziomu naładowania baterii.

Tapeta ukazująca naszym oczom bąbelki unoszące się na naszym ekranie. Możemy wybrać kilka rodzajów tła dla naszej animacji.

Aplikacja ukazująca nam stan baterii w formie papierosa. Im mniejszy poziom naładowania tym papieros bardziej się wypala.

Animowana tapeta ukazująca nam niewielki wodospad znajdujący się w bardzo interesującej scenerii. Tapeta prezentuje się bardzo dobrze.

Świetnie wyglądająca tapeta ukazująca naszym oczom kostki lodu znajdujące się w ciekawej scenerii dzięki której wyglądają one naprawdę fenomenalnie.

Tapeta znana z telefonu Samsung Galaxy S5 przedstawiająca nam ułożone na sobie kamienie znajdujące się w bardzo interesującej scenerii.