Tapety Android

Zbiór tapet na telefon z systemem Android. Upiększ swój telefon, smartfon lub tablet i zainstaluj na nim wybraną tapetę. Znajdziecie tu zarówno tapety statyczne jak i tapety animowane na Androida.
Kamil 10128 points

Firma Nvidia doskonale wie, jak stworzyć tablet dla graczy. Jej model Nvidia Shield to model z wyświetlaczem o przekątnej 8 cali, który ma wystarczająco...
Eryk 31 points

Zbiór animowanych tapet pokazujących nam rybki. Dostępnych jest wiele gatunków rybek oraz roślin które znajdziemy pod powierzchnią wody.
Eryk 31 points

Zbiór zdjęć zrobionych w Dubaju w środku nocy. Tapety są niezwykle interesujące i przedstawiają najciekawsze miejsca które możemy znaleźć w Dubaju.
Eryk 31 points

Animowana tapeta wyświetlająca na naszym ekranie bliżej nieokreśloną plamę która jest bardzo kolorowa a dodatkowo porusza się.
Eryk 31 points

Animowana tapeta ukazująca nam krajobraz pola na którym znajdują się wiatraki produkujące energię elektryczną.
Eryk 31 points

Aplikacja pozwalająca nam na robienie sobie niesamowitych zdjęć a następnie ustawianie ich na tapetę bądź wysyłanie znajomym.
Eryk 31 points

Widżet wyświetlający stan naszej baterii. Nietypowe jest to że stan baterii wyświetlany jest jako mały kotek który zmienia miny zależnie od poziomu naładowania baterii.
Eryk 31 points

Tapeta ukazująca naszym oczom bąbelki unoszące się na naszym ekranie. Możemy wybrać kilka rodzajów tła dla naszej animacji.
Eryk 31 points

Aplikacja ukazująca nam stan baterii w formie papierosa. Im mniejszy poziom naładowania tym papieros bardziej się wypala.
Eryk 31 points

Animowana tapeta ukazująca nam niewielki wodospad znajdujący się w bardzo interesującej scenerii. Tapeta prezentuje się bardzo dobrze.