Tapety Android

Tapety Android

Zbiór tapet na telefon z systemem Android. Upiększ swój telefon, smartfon lub tablet i zainstaluj na nim wybraną tapetę. Znajdziecie tu zarówno tapety statyczne jak i tapety animowane na Androida.
Kamil 1707 points

Firma Nvidia doskonale wie, jak stworzyć tablet dla graczy. Jej model Nvidia Shield to model z wyświetlaczem o przekątnej 8 cali, który ma wystarczająco...
Eryk 1 points

Zbiór animowanych tapet pokazujących nam rybki. Dostępnych jest wiele gatunków rybek oraz roślin które znajdziemy pod powierzchnią wody.
Eryk 1 points

Zbiór zdjęć zrobionych w Dubaju w środku nocy. Tapety są niezwykle interesujące i przedstawiają najciekawsze miejsca które możemy znaleźć w Dubaju.
Eryk 1 points

Animowana tapeta wyświetlająca na naszym ekranie bliżej nieokreśloną plamę która jest bardzo kolorowa a dodatkowo porusza się.
Eryk 1 points

Animowana tapeta ukazująca nam krajobraz pola na którym znajdują się wiatraki produkujące energię elektryczną.
Eryk 1 points

Aplikacja pozwalająca nam na robienie sobie niesamowitych zdjęć a następnie ustawianie ich na tapetę bądź wysyłanie znajomym.
Eryk 1 points

Widżet wyświetlający stan naszej baterii. Nietypowe jest to że stan baterii wyświetlany jest jako mały kotek który zmienia miny zależnie od poziomu naładowania baterii.
Eryk 1 points

Tapeta ukazująca naszym oczom bąbelki unoszące się na naszym ekranie. Możemy wybrać kilka rodzajów tła dla naszej animacji.
Eryk 1 points

Aplikacja ukazująca nam stan baterii w formie papierosa. Im mniejszy poziom naładowania tym papieros bardziej się wypala.
Eryk 1 points

Animowana tapeta ukazująca nam niewielki wodospad znajdujący się w bardzo interesującej scenerii. Tapeta prezentuje się bardzo dobrze.