Tapety Android

Tapety HD Android


W świecie aplikacji z tapetami na urządzenia mobilne znajduje się gargantuiczna ilość obrazów, które reprezentują rozmaite kategorie i jakość wykonania. Ze względu na to, że aplikacji jest bardzo wiele i często trudno namierzyć te, które nas interesują, postanowiliśmy umieścić w poniższym artykule kilka z tych wartych szczególnej uwagi.

Różnorodne tapety

Aplikacja dostępna pod nazwą: Stunning Wallpapers

W tej aplikacji zawarto ponad 300 fantastycznych zdjęć z rozmaitych kategorii, do których zaliczają się m.in. architektura, zwierzęta, natura, styl życia i wiele innych. Obrazki są wygodnie posortowane, oferując szybkie wyszukiwanie i przeglądanie, a także łatwy zapis i proste ustawianie tapety. Aplikacja zapewnia również pełne wsparcie dla trybu krajobrazowego i portretowego, dając możliwość korzystania z apki zarówno na telefonach, jak i na tabletach. Co więcej, tapetami można też dzielić się z innymi użytkownikami, umieszczając je na portalach społecznościowych.

Skrawek raju

Aplikacja dostępna pod nazwą: Paradise Wallpapers

Jeżeli uwielbiacie wygrzewać się na białych plażach w otoczeniu zapierających dech w piersiach tropikalnych krajobrazów, teraz macie ku temu super okazję. Jakościowe obrazy zawarte w tej apce przeniosą Was w najpiękniejsze zakątki globu, gdzie panują wysokie palmy kokosowe, wzburzone fale oceanu i gorące plaże skąpane w piekących promieniach wiecznego słońca. Aplikacja jest prosta w użyciu, dysponuje stylowym interfejsem i zapewnia sprawne ustawienie tapety w zaledwie kilka krótkich chwil.

Zimowa magia

Aplikacja dostępna pod nazwą: Wspaniałe obrazy zimowe

Każda osoba, która pragnie doświadczyć zimowej atmosfery nawet podczas gorącego okresu letniego, ma teraz do wyboru świetną aplikację z zimowymi pejzażami. Obrazy można szybko ustawiać jako tapety ekranu, zapisywać je na karcie SD, zmieniać kolory, korzystać z funkcji zoom, a także wrzucać do galerii zdjęć. Tapety opracowane zostały w wysokiej jakości, dając również możliwość na umieszczanie ich m.in. na takich portalach jak Facebook, Picasa, Gmail, Google+, Skype i Twitter, a także wysyłanie za pomocą funkcji Bluetooth.

Nowy Jork w pełnej krasie

Aplikacja dostępna pod nazwą: New York City Wallpapers

Jedno z największych i najpopularniejszych miast świata dostępne jest teraz w formie jakościowych tapet na urządzenia mobilne z systemem Androida. Wewnątrz apki znajduje się sporo panoramicznych zdjęć Nowego Jorku, a także większości atrakcji, które można znaleźć na ulicach tej olbrzymiej metropolii. Możecie przebierać w zdjęciach Statuy Wolności, majestatycznych drapaczy chmur, Mostu Brooklińskiego i wielu innych. Apkę charakteryzuje prosta obsługa, sprawne działanie oraz intuicyjny interfejs.

Tapety Android
Zbór różnych tapet na telefon
Tapety Android
Morskie Ryby Animowana Tapeta
Tapety Android
Tapety Galaxy
There are currently no comments.