3 najlepsze klawiatury na Androida

Klawiatury, które przyśpieszają pisanie na smartfonie to jedne z najbardziej potrzebnych programów. Swype cieszy się ogromną popularnością, gdyż do jej obsługi nie trzeba podnosić palców, a jedynie przesuwać je pomiędzy literami. Pozwala to na znacznie szybsze pisanie niż dotychczas, ale nauka swype wymaga wyuczenia odpowiednich nawyków. Program automatycznie tworzy odstępy pomiędzy słowami, co się bardzo przydaje. Aplikacja ma tradycyjny wygląd.
Jeszcze popularniejsza jest aplikacja SwiftKey, która potrafi zgadywać nawet to, jakie słowo mamy zamiar wpisać zaraz po bieżącym. Można zmieniać odstępy między klawiszami i ustalić ich kształt, a także dostosować to, czy piszesz kciukami czy w inny sposób. Aplikacja SwiftKey do tej pory była płatna, a ostatnio możesz korzystać z pełnowartościowego programu bez żadnych opłat.
Jeszcze innym programem do szybkiego pisania jest Adaptxt, nieco mniej popularny od poprzedników, ale oferujący równie dużo interesujących opcji. Dzięki niemu możesz znacznie poprawić jakość korzystania z urządzenia.

Dodaj komentarz