Ciemne tapety

Przemawia do Was złowieszczy mrok, głęboka ciemność i piękno tonącej w czerni nocy? Poniżej przygotowaliśmy zbiory tapet, które wprowadzą Was w najciemniejsze zakątki świata aplikacji mobilnych. Stawiajcie swoje kroki bardzo ostrożnie i nie kierujcie się w stronę światła.

Gdy zapada zmrok

Aplikacja dostępna pod nazwą: Ciemne tapety

W tej aplikacji znajdziecie czarno-białe tapety, które przekształcą Wasze telefony w nosicieli ponurego mroku. Wszystkie zdjęcia odznaczają się jakościowym wykonaniem i pięknie podkreślają ciemną stronę wizualną każdego telefonu z Androidem. Aplikacja działa w trybie offline, posiada prosty w użyciu interfejs, obsługuje rotację ekranu i wszystkie rozdzielczości, a także pozwala na zapisanie obrazu na karcie SD. Daje również możliwość dzielenia się tapetami na portalach społecznościowych i wspiera tablety.

Czarny jak smoła

Aplikacja dostępna pod nazwą: Pitch Black Wallpaper

Dla wszystkich osób szukających kruczoczarnych obrazów przygotowaliśmy tę kruczoczarną aplikację, która zamienia smartfony w beczki wypełnione czarną smołą. Aplikacja tonie w głębokiej czerni, zalewając nieprzeniknionym mrokiem telefony i tablety z Androidem. Bardzo prosta w obsłudze, aplikacja zapewnia minimalne zużycie baterii, szybkie ustawienie obrazu i łatwą konfigurację, jednocześnie wrzucając urządzenie w tajemniczą otchłań wieczystych ciemności.

Urok mroku

Aplikacja dostępna pod nazwą: Ciemne tapety

Fantastyczne tapety nocy i mroku mogą teraz błyskawicznie odpicować Wasze telefony. Aplikacja pozwala na prostą konfigurację obrazu, zmienianie rozmiaru, kadrowanie, darmowe przeglądanie i pobieranie, a także wygodne sortowanie. Podczas ustawiania tapety można dodawać różne efekty, które jeszcze bardziej podkreślą mroczne klimaty. Nowe obrazy pojawiają się każdego dnia, a sama aplikacja oferuje bardzo szeroki ich wybór. Przekształćcie swoje telefony w maszynki do generowania czarnych nastrojów, zanurzając się w objęciach tajemniczej nocy.

W gotyckim cieniu

Aplikacja dostępna pod nazwą: Goth Wallpapers

Ponury i mroczny świat otwiera swoje wrota przed wszystkimi fanami posępnych tapet, które cechuje tajemniczość i złowieszczość. Wewnątrz znajdziecie zdjęcia różnych symboli, faz Księżyca, a także całą masę życiowych sentencji, które pomogą Wam odpowiednio się nastawić i przetrwać trudne dni. Aplikacja korzysta z prostego w obsłudze systemu nawigacji, dzięki czemu ustawienie tapety trwa krótką chwilkę. Jeśli lubicie atmosferę smutku i osamotnienia, ta aplikacja z pewnością Was w niej utrzyma.

Dodaj komentarz