Tapety Ultra HD

Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi aplikacjami, których wysokiej jakości opracowanie sprawi, że już nigdy nie wrzucicie na ekran tradycyjnego obrazka. Nie marnujcie czasu i wybierzcie jedną z tych aplikacji, przeobrażając ekran urządzenia mobilnego z Androidem w wirtualne dzieło sztuki.

Super tapety 4K

Aplikacja dostępna w sklepie pod nazwą: 4K Tapety

Szukacie obrazów najwyższej jakości na Wasze telefony z Androidem? Sprawdźcie tą znakomitą apkę, w której znajdziecie wszystko czego potrzeba do profesjonalnego udekorowania ekranu. Aplikacja obejmuje ponad 5000 obrazów w rozdzielczości 4K, podział obrazów na kategorie, szybką i prostą zmianę tapety, funkcję zoom, wygodne wyszukiwanie, wysyłanie zdjęć za pomocą e-maila, MMS-a i SMS-a, a także możliwość dzielenia się tapetami z przyjaciółmi. Dodatkowo, aplikacja codziennie udostępnia nowe zdjęcia.

Kraina obrazów 3D 4K

Aplikacja dostępna w sklepie pod nazwą: 3D Tapety 4k

Ta aplikacja przekształci Wasze telefony w futurystyczne arcydzieła, które wyniosą wizualną stronę na zupełnie nowy poziom. Aplikacja pozwala na szybkie wyszukiwanie i ustawianie tapety, a także na ustawianie obrazu jako tapety, tła i ekranu blokady. Wewnątrz znajdziecie też intuicyjny interfejs, funkcję zoom, opcję tworzenia własnej bazy tapet, dostosowywanie obrazu do wymogów ekranu, a także możliwość wysyłania obrazów za pomocą e-maila, SMS-a i MMS-a, oraz dzielenia się tapetami na portalach społecznościowych.

Wizualna rewelacja

Aplikacja dostępna w sklepie pod nazwą: Wallpapers 4K (HD,UHD)

Korzystając z tej aplikacji każdy użytkownik będzie miał ogromną bazę tapet na wyciągnięcie palca. W środku znajdziecie ponad 1000 obrazów w rozdzielczości 4K z aktualizacją co każde 10 dni, a do tego prosty w obsłudze interfejs, ustawienie obrazu jako ekranu blokady, wysyłanie tapet za pomocą e-maila, SMS-a i MMS-a, a także możliwość dzielenia się tapetami na Facebooku, Twitterze, Instagramie, Viber, WhatsApp i innych portalach społecznościowych. Wszystkie obrazy wykonane są w jakości HD, UHD lub 4K.

Rozległy świat 4K

Aplikacja dostępna w sklepie pod nazwą: Wallpapers 4K (HD,UHD)

Z tą aplikacją uzyskacie doskonałe ozdoby na telefony z Androidem. Tapety opracowane w rozdzielczości 4K potrafią tutaj zwalić z nóg swoim wizualnym pięknem, a prosty w obsłudze system nawigacji pozwala na szybkie i sprawne ustawienie ulubionych obrazów. Do wyboru jest całe mnóstwo kategorii z zatrzęsieniem zdjęć, które, jakby tego było mało, aktualizowane są każdego dnia. Rewelacyjna apka dla osób ceniących sobie elegancję, szeroki wybór i wysoką jakość wyświetlanych obrazów.

Dodaj komentarz