Ace Tales – doskonała rozrywka

Ace Tales to gra pozwalająca na odprężenie się w autobusie lub w kolejce po bułki. Program wyróżnia się prostą obsługą – sterujemy w niej psem, asem lotnictwa, który postanowił przelecieć przez Atlantyk. Grafika jest prosta i stworzona w stylu 2D. Podczas rozgrywki odblokowujemy kolejne samoloty, charakteryzujące się innym rodzajem sterowania.
Pierwszy samolot obsługuje się za pomocą przycisków w dół i w górę, natomiast pozostałe utrzymują się w locie dzięki coraz szybszemu naciskaniu przycisków. Podczas gry unikamy przeszkód, zbieramy kryształy oraz kości wraz z benzyną. Gra przykuwa na długie godziny między innymi dlatego, że jest bardzo prosta.
Świetną opcją jest zdobywanie coraz to nowych samolotów, broni oraz power-upów. Wszystko to pozwala na coraz dokładniejsze kolekcjonowanie kryształów i latających kości. Ich uzbieranie pozwala na odblokowanie nowych rund, dzięki czemu będziemy cieszyć się rozgrywką jeszcze dłużej. Można także pójść drogą na skróty i zakupić power-upy dzięki dofinansowaniu twórców gry.

Dodaj komentarz