Acer E3 – na razie nie w Polsce

Telefon Acer Liquid E3, który był niedawno zapowiadany przez producenta, będzie produkowany na razie na wyłączność dla sieci Three. Nie wiadomo jeszcze, jak długo potrwa ta sytuacja. Acer Liquid E3 to świetny wybór, jeśli poszukujesz smartfona o eleganckim wyglądzie, który kosztuje niewiele. Jego specyfikacja nie jest zbyt mocna, ale powinna się sprawdzić w wielu zastosowaniach.
Model jest dostępny na dwuletnią umowę, kiedy to koszty wynoszą około 18 funtów miesięcznie. W pakiecie otrzymujesz 300 minut darmowych rozmów, darmowe smsy oraz 1 GB bezpłatnego transweru danych.
Acer E3 posiada ekran 4,7 cala o rozdzielczości 720 pikseli, kamerę 13 MP oraz 2 MP, procesor 1,2 GHz i dysk twardy o pojemności 4 GB. Można go powiększyć dzięki kartom microSD. System operacyjny to niestety Android 4.2.2 Jelly Bean. Największym minusem jest przestarzały Android, ale Acer obiecuje, że wprowadzi jeszcze w tym roku update do Androida w wersji KitKat 4.4. Firma nie określa, kiedy ta zamiana będzie miała miejsce.

Dodaj komentarz