Acer Liquid Jade S – nowość

Firma Acer nie przestaje wypuszczać na rynek nowych modeli. Kolejnym z nich jest Liquid jade S, który zastąpi dotychczasowy Liquid Jade. Można do niego wsadzić 2 karty SIM, a plusem jest także oszczędny procesor MediaTek.

Smartfon ma 8 rdzeni i jest taktowany zegarem 1,5 GHz. Ma także 2 GB RAM i 16 GB miejsca na dane użytkownika. Można także korzystać ze slotu na karty pamięci microSD. Wyświetlacz ma 5 cali i jest wykonany w technologii IPS LCD. Jego rozdzielczość to nieco rozczarowujące 720 p. Matryca aparatu ma 14 MP, system operacyjny to Android 4,4. Bateria w tym modelu ma 2300 mAh.

Smartfon wsadzono do mocno wyokrąglonej obudowy, dlatego wśród wielu osób może zyskać miano mydelniczki. Ramka ekranu jest bardzo cienka, świetnie wygląda też nakładka producenta na system operacyjny. Model przypomina smartfony Samsunga sprzed kilku lat. Acer Liquid Jade S kosztuje około 750 złotych i niedługo powinien pojawić się w Polsce. Jeśli szukasz ciekawego smartfonu w niskiej cenie, to dobry wybór.

Dodaj komentarz