Acer Liquid S2 – ciekawa propozycja

Wyświetlacz o wielkości 6 cali i 1080 p, procesor Snapdragon 800 i rejestrowanie wideo 4k – nowy Phablet Acera zapowiada się znakomicie.

Acer od kilku tygodni zapowiadał, że wyda nowy model bardzo dużego smartfona o nazwie Liquid S2 i stało się. Urządzenie pokazano na targach IFA w Berlinie. Największe wrażenie robi ogromny wyświetlacz, dlatego trudno go utrzymać w jednym ręku, jeśli nie masz dłoni jak bochny chleba. Z drugiej strony mimo dużych rozmiarów jest stosunkowo lekki i ma świetne, matowe i dobrze trzymające się dłoni wykończenie, dlatego trzyma się go stosunkowo pewnie. W środku czeka na nas wyśmienita specyfikacja. Procesor Snapdragon 800 2.2 GHz, wyświetlacz IPS Full HD, 2 GB pamięci RAM oraz aparat 13 MP – te parametry zadowolą każdego. Można się przyczepić jedynie do dysku twardego, który ma zaledwie 16 GB – przynajmniej tak było w modelu, który zaprezentowano na targach. Jednym słowem – otrzymujemy znakomity mały tablet lub dziwny, duży telefon.
Działa on pod kontrolą systemu operacyjnego Android 4.2.2. Jest pierwszym smartfonem, który oferuje opcje nagrywania wideo w tak dużej rozdzielczości.

Dodaj komentarz