Acer Liquid Z630- tani smartfon z dobrą specyfikacją

Acer zaprezentował na Berlińskich targach IFA swój kolejny smartfon z serii Liquid- Z630. Będzie to tani smartfon z całkiem dobrą specyfikacją. Do sprzedaży wejdzie pod koniec września w cenie około 199 euro. Jego specyfikacja prezentuje się następująco.

5,5-calowy ekran klasy IPS. Procesor MediaTek MT6735 wsparty 2 GB pamięci RAM, natomiast pamięć wewnętrzna urządzenia wynosić będzie 16 GB. Za zdolności fotograficzne odpowiadać będą dwa aparaty o matrycy 8 Mpix i doświetleniem LED. Aparat przedni wyposażony będzie w szerokokątną soczewkę, natomiast oba aparaty nagrywają w rozdzielczości FHD. W smartfonie zaimplementowano modem LTE klasy Cat4. Obudowa Z630 wykonana jest z tworzywa sztucznego dobrej jakości.

Preinstalowany system to Android 5.1 Lollipop z nakładką producenta, która dodaje kilka programów systemowych, takich jak kalkulator, notatnik czy kalendarz. Całość zasilana będzie akumulatorem o pojemności 4000 mAh. Co ciekawe, Acer zamierza wypuścić ulepszoną wersję tego smartfona- Liquid Z630S. Ma ona charakteryzować się ośmiordzeniowym procesorem MediaTek MT6753, wspartym 3 GB pamięci RAM, a pamięć wewnętrzna ma wynosić 32 GB.

Dodaj komentarz