Acer Liquid Zest Plus- przyzwoity średniak z 5000 mAh akumulatorem

Podczas konferencji Next@Acer zaprezentowano solidnego mid-range’a z ogromnym, 5000 mAh akumulatorem. Smartfon nosi nazwę Acer Liquid Zest Plus i trafi na rynek na przełomie kwietnia i maja w cenie oscylującej w granicach 250 dolarów. Oto jak prezentuje się jego specyfikacja.

5,5-calowy ekran klasy IPS o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli. Czterodzeniowy procesor MediaTek Mt6735, który wspierany będzie jedynie 2 GB pamięci operacyjnej RRAM Pamięć wewnętrzna, którą będziemy mogli zapełnić swoimi danymi, wynosić będzie 16 GB, jednak ACER umożliwił jej rozszerzenie dzięki karcie microSD.

Zdjęcia zrobimy 13 Mpix aparatem głównym z doświetleniem LED, potrójnym autofokusem, detekcją faz oraz kontrastu. Na przedzie smartfona znajdziemy 5 Mpix kamerkę z doświetleniem LED. Poza tym producent zaimplementował głośniki z DTS, moduł Bluetooth oraz moduł sieci bezprzewodowej Wi-Fi. Za zasilanie odpowiedzialny będzie akumulator o pojemności 5000 mAh z systemem Quick Charge. Preinstalowany system to Android 6.0 Marshmallow.

Dodaj komentarz