Agent Alice – zabawa w wyszukiwanie

Kilka lat temu były popularne gry przygodowe, w których trzeba było znajdować różne przedmioty i następnie wykorzystywać je w twórczy sposób. Wymagania użytkowników znacznie zmalały i na smartfonach trudno szukać gier tego typu. Podobne są gry, w których zadaniem gracza jest jedynie szybkie znajdowanie przedmiotów. Jedną z gier tego typu jest Agent Alice.

Jej plusem jest bardzo ciekawa akcja i dobrze napisany scenariusz. Wcielamy się w niej w agentkę, która musi znaleźć różne przedmioty. W przeciwnym razie akcja gry nie będzie się dalej toczyć.

Aplikacja jest w całości spolszczona. Jeśli nie możesz znaleźć elementów, które są potrzebne do pchnięcia śledztwa dalej, to pozostaje Ci skorzystanie z podpowiedzi. Niestety, ich ilość jest limitowana, a następnie trzeba za nie płacić.

Twórcy dodają cały czas nowe odcinki gry, co zapewnia nie tylko rozrywkę następnym graczom, ale także sprawia, że … sprzedaje się więcej płatności. Warto zwrócić uwagę na świetną grafikę i ładne plansze, posiadające charakterystyczny klimat.

Dodaj komentarz