Air Droid – zarządzaj smartfonem przez komputer

Air droid to bardzo prosty program, który pozwala na łatwe łączenie się z sieciami Wi-Fi. Jego zasada działania jest następująca – podłączamy za jego pomocą smartfon i komputer, dzięki czemu po chwili możemy przeglądać zawartość smartfona na pulpicie.

Dzięki temu możesz w bardzo prosty sposób zarządzać zawartością smartfona – masz dostęp do wszystkich folderów, możesz łatwo robić zrzuty ekranu i kopiować to, co znajduje się na dysku telefonu. Air Droid przydaje się wtedy, gdy wysyłasz bardzo dużo wiadomości sms – dzięki połączeniu telefonu i komputera, zrobisz to znacznie wygodniej. Można także zainstalować na smartfonie programy z Google Play Store, co będzie znacznie prostsze, niż wyszukiwanie ich w tradycyjny sposób. Ciekawą opcją jest też telefonowanie za pomocą smartfona przez komputer. Dobrze sprawdza się nagrywanie filmów z bezpośrednim podglądem na ekranie komputera.

Air Droid nie wymaga do działania instalowania programu na komputerze, gdyż do jego działania potrzebny jest jedynie adres IP.

Dodaj komentarz