Akinator na telefon

Rzuć wyzwanie najpotężniejszemu Dżinowi na urządzenia mobilne i sprawdź, czy jest w stanie odgadnąć, kogo w danej chwili masz na myśli! Dżin Akinometr uwielbia stawać w szranki z użytkownikami, udowadniając wszem i wobec że jeśli chodzi o telepatię, Dżin nie ma sobie równych. Wystarczy pomyśleć o jakiejś osobie i przygotować się na kilka pytań, które Akinometr zada nam przed odgadnięciem naszych myśli.

Dżin nie lęka się żadnych wyzwań i jakby tego było mało, jeszcze namawia swoich rywali, aby myśleli kreatywnie, żeby nie miał zbyt miękkiego orzecha do zgryzienia. Wraz z postępem rozgrywki gracze będą odblokowywać nowe tła, które pozwolą na odpicowanie Akinometra według własnego uznania. Dzięki temu Dżin będzie mógł przybierać formy takich postaci jak kowboj, wampir, pirat i wiele innych. Ponadto, każdego dnia będzie nam rzucać wyzwanie, abyśmy odnaleźli pięć ukrytych postaci, dzięki czemu uzyskamy kolejne opcje do zmiany wizerunku Akinometra. Co więcej, Dżin potrafi też odgadywać członków rodziny i przyjaciół. Wystarczy wrzucić ich zdjęcia do galerii MyWorld i już można testować Akinometra pod kątem naszego drzewa genealogicznego.

Aplikacja jest bardzo zmyślnie zaprojektowana i sprawdza się zarówno w rękach osób dorosłych, jak i młodszych właścicieli smartfonów i tabletów. Warto też pamiętać, że zanim przekarzemy aplikację dzieciom, należy włączyć w niej filtr rodzinny. Dżin Akinometr dostępny jest w wielu wersjach językowych, a do tego odznacza się prostym sterowaniem i elegancką oprawą graficzną. Aplikacja wymaga połączenia z Internetem.

Dodaj komentarz