Aktualizacja Crazy Taxi

Studio HardLight zrobiło aktualizację do swojej gry Crazy Taxi:City Rush, dodając do niej kilka ciekawych opcji. Wygląda na to, że jeszcze bardziej opłaca się ściągnąć tę grę i ją wypróbować. Nie zabrakło oczywiście nowego obszaru, w który można zabrać swoich pasażerów. Tym razem są to góry, w których znajdują się pola golfowe i obserwatorium.

Można teraz kupić nowe samochody – pojawiło się pięć kolejnych modeli. Jakby tego było mało, można skorzystać z 13 nowych zmian wyglądu samochodu, dzięki czemu wygląda on na jeszcze bardziej szalony. Kolejnym dodatkiem jest nowy mentor, który nazywa się Cinnamon, dzięki któremu poznasz kolejnych mieszkańców.

Dodano trochę nowych misji, a za otrzymane medale można otrzymać diamenty. Pojawiły się też nowe achiewmenty, Mystery i King of the Hill (ten drugi oczywiście jest związany z nową lokacją). O jakości gry nie trzeba nikogo zapewniać – firmą, która czuwa nad jej całokształtem jest chyba najsłynniejsze studio – SEGA. Grę można pobrać za darmo na Google Play store.

Dodaj komentarz