Aktualizacja Facebooka dla Androida

Aktualizacja aplikacji Facebook na systemie operacyjnym Android właśnie ujrzała światło dzienne. Dzięki niej poprawiono część irytujących błędów w poprzednim oprogramowaniu. Teraz można komentować nie tylko pojedyncze zdjęcia, ale i całe albumy. Kolejną zmianą w aplikacji jest to, że w komentarzach do wydarzeń i innych zdjęć możemy umieszczać własne fotografie. Było to poprzednio znane jedynie ze strony internetowej Facebook.

Można usunąć też całe albumy, usuwać siebie z innych zdjęć oraz załadować więcej niż jedno zdjęcie na raz. Poprzednio każde zdjęcie trzeba było wrzucać osobno, co powodowało dużą frustracje użytkowników robiących dużo fotek.

Nieco zmienił się także interface tego programu, jednak zdanie użytkowników odnośnie tego, czy to zmiany na plus czy na minus nie jest jednoznaczne. Jeśli szukasz nowych, przydatnych opcji pozwalających na korzystanie z Facebooka w jeszcze lepszy sposób, warto zainstalować tę aktualizację. Miejmy nadzieję, że nie spowolni ona urządzeń z androidem.

Dodaj komentarz