Aktualizacje Facebook Messenger

Aplikacja Facebook Messenger to jeden z najpopularniejszych komunikatorów na świecie. Okazuje się, że dzięki nowej wersji tego programu będzie można odbierać wiadomości nie tylko na smartfonach, lecz także na inteligentnych zegarkach Smartwatch. Jest to dostępne w wersji oznaczonej numerem 9. Będzie można z nich wysyłać także standardowe „łapki” i uzupełniać wiadomości za pomocą emotikonów.

Aplikacja ciągle się rozwija, a użytkownicy smartwatchy z systemem Android Wear powinni być zadowoleni z jej działania. Co ciekawe, coraz więcej zegarków będzie mogło działać nawet bez pośrednictwa w formie smartfona, dzięki czemu znacznie zwiększy się nasza swoboda działania. Czy odpisywanie na wiadomości na maleńkim ekranie jest wygodne? Na pewno nie, ale Android Wear coraz lepiej rozpoznaje mowę i potrafi już poprawnie zapisać wiadomość, którą mu podyktujemy.

Aplikacja Facebook Messenger posiada miliony pobrań i ogromną ilość recenzji – używa jej prawie każdy, kto ma smartfona i konto na tym portalu.

Dodaj komentarz