Allview X1 Extreme mini – mały, ale mocny

Jeśli chcesz kupić dziś niewielki smartfon, musisz liczyć się z tym, że będzie on znacznie gorzej wykonany od modeli o normalnym rozmiarze. Mówiąc „normalnym” mamy na myśli ekran o przekątnej 5 lub więcej cali.

Rozwiązaniem dla osób, które nie chcą dużego smartfona i nie w smak jest im rezygnacja z dobrych parametrów jest smartfon marki Allview. Model Allview X1 Extreme mini ma ekran 4,7 cala Full HD. Jego procesor to popularny Qualcomm Quad Core 2,15 GHz. Z przodu znajduje się aparat o rozdzielczości 4 Mp, natomiast z tyłu – 16 MP. Obiektyw zabezpieczony jest szafirowym szkłem. Obudowa nawiązuje stylem nieco do smartfona HTC M8 i jest wykonana z aluminium. Klient podczas jego zamawiania może wybrać dowolny grawer. Na dane jest 16 GB, a model oferuje wzmacniacz dźwięku wykonany przez firmę Yamaha.

X1 Extreme Mini jest dostępny w kolorze srebrnym lub zielonym. Model ma akumulator o mocy 2200 mAh. Smartfon kosztuje około 1200 złotych, co jest dobrą ceną, jak za model o takich możliwościach.

1 komentarz do “Allview X1 Extreme mini – mały, ale mocny”

  1. Wszystko ładnie, pięknie w opisie, a jak się kupi okazuje się, że to jeden wielki chłam ;/ Nie dajcie się nabrać tym rumuńskim oszustom! Nigdy więcej nie kupię nic allview.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz