Ambition of The Slimes – wciel się w ślimaka

Ambition of The Slimes to gra, w której na pierwszy rzut oka widać grafikę rodem z Minecrafta. Wielu ludzi nie rozumie, dlaczego inni gracze lubią gry w tym stylu, ale Ambitions of the Slimes może pomóc im zmienić negatywne zdanie. Grafika to nie wszystko.

Minusem aplikacji jest to, że nie zawsze jest przetłumaczona i w niektórych miejscach zobaczysz zamiast łacińskiego alfabetu chińskie znaczki.

Gra opiera się na ciekawym pomyśle. Sterujemy kilkoma ślimakami i walczymy w pojedynkach przypominających te, z Final Fantasy. Ślimak podczas walki może wejść w ciało innego bohatera i sterować nim, dzięki czemu wykonujemy ataki. Każdy ze ślimaków należy do innego z żywiołów, co dodatkowo uatrakcyjnia i komplikuje rozgrywkę. Jedne żywioły są silniejsze, inne zaś słabsze.

Rozgrywka polega na logicznym rozplanowaniu sobie tego, jakiego przeciwnika będziemy atakowali w pierwszej kolejności, a jakiego później. Gra jest dostępna za darmo, a na ekranie pojawia się reklama, ale nie przeszkadza ona zbyt mocno.

Dodaj komentarz