Ampere – doładuj baterię pokrowcem

Smartfony mają coraz lepsze parametry, ale odbija się to na czasie pracy na baterii. Obecnie producenci pracują nad stworzeniem urządzeń, które pomogą w szybkim naładowaniu smartfona wtedy, gdy jesteśmy poza domem. Przykładem takiego urządzenia jest plecak AMPL, który ma aż 7 przegródek umożliwiających szybkie ładowanie.

Ładowarka Ampere działa w inny sposób – to niewielkie etui na smartfona, które pozwala na ładowanie go w technologii Qi. Bateria urządzenia może przekazać aż 2700 mAh. Możesz ładować jednocześnie dwa urządzenia, a jedno z ich będzie podłączone za pomocą kabla USB.

Urządzenie kosztuje 75 dolarów, czyli niewiele mniej, niż wiele tanich smartfonów. Możemy je docenić wtedy, gdy będziemy w kryzysowej sytuacji, a bateria w smartfonie będzie o krok od wyładowania. Urządzenie pozwala także na doładowywanie baterii w taki sposób, by działała ona jeszcze dłużej, albo śledzenie urządzenia przez Bluetooth, dzięki czemu nigdy nie zgubisz swojego smartfona. Moment włączenia ładowania możesz ustawić samodzielnie.

Dodaj komentarz