Android tapety

Tapety na urządzenia z systemem Androida są niezwykle popularne zarówno wśród młodszych, jak i tych starszych użytkowników. Z tego względu postanowiliśmy umieścić kilka wartych uwagi pozycji, które z pewnością pomogą Wam w wizualnym odpicowaniu mobilnej maszynki.

Bańki

Aplikacja dostępna pod nazwą: Bubble Live Wallpaper

Ta wspaniała apka wyposażona jest w efekt ruchomych baniek mydlanych, które można eliminować przy pomocy gestu palca. W środku znajdziecie 7 rodzajów tła i 7 kolorów baniek z opcją dostosowywania ich ilości, kierunku i prędkości. Ponadto, aplikacja posiada też licznik baniek i wspiera większość rozdzielczości, w tym również tablety. Zafundujcie swoim urządzeniom mobilnym wirtualną kąpiel z bąbelkami i podziwiajcie, jak pełne gracji bańki tańczą na Waszym ekranie.

Neon HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: Neon 2 | Tapety HD – Theme

Dzięki tak fantastycznym cechom jak spektakularne efekty świetlne i przykuwający oko design, ta neonowa aplikacja rozświetli Wasze telefony, jak żadna inna. W środku zawartych jest sporo unikalnych tapet i rodzajów tła, które są wygodne w przeglądaniu, starannie zaprojektowane i codziennie aktualizowane. Obrazy można zapisywać, dodawać do 'ulubionych’, udostępniać na portalach społecznościowych, a także ustawiać jako tło, tapetę lub ekran blokady.

Kameleon

Aplikacja dostępna pod nazwą: Przezroczysty ekran

Zapraszamy do zapoznania się z tą oryginalną aplikacją, dzięki której Wasz telefon wtopi się w otoczenie lepiej niż wietnamski snajper. Aplikacja dysponuje unikalnymi ikonami i rewelacyjnymi tapeta w jakości HD, które zostały zaprojektowane z myślą o użytkownikach CM Launcher. Co więcej, znajduje się tutaj również opcja przyśpieszenia, inteligentny ekran główny, wygodna wyszukiwarka oraz mnóstwo funkcji do prostej personalizacji telefonu.

Akwarium HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: Prawdziwe akwarium – HD

Idealna aplikacja do rozpogodzenia nastroju i wyciszenia się po ciężkim dniu pracy. W środku apki znajdziecie żywe akwarium, w którym pływają kolorowe rybki z tropikalnych raf koralowych. Do wykorzystania jest kilka rodzajów tła, zjawiskowe efekty świetlne, ruchome pęcherzyki powietrza i dźwięki typowe dla podmorskiej krainy. Ponadto, aplikację charakteryzuje intuicyjny interfejs, niskie zużycie baterii, a także prosta i szybka konfiguracja tapety.

Dodaj komentarz