Angry Birds Stella POP – nowość od Rovio

Studio Rovio nadal nie ustaje w swoich działaniach i pokazuje kolejne gry z kultowej serii Angry Birds. Ostatnio pojawiła się gra pod tytułem Angry Birds Stella POP. Tym razem Rovio nie odgrzewa starych pomysłów na gry i proponuje coś zupełnie nowego. Podczas gry musisz rozbijać kolorowe bańki, co następuje, po połączeniu 3 elementów w takim samym kolorze.

Takich gier widzieliśmy już wiele, jednak produkcja Angry Birds ma większe szanse na zdobycie popularności z uwagi na to, że oferuje oprawę gry, która zawiera znanych bohaterów.

Podczas gry musisz radzić sobie z różnymi zadaniami, takimi jak likwidowanie zielonych świń i uwalnianie innych bohaterów. Musisz liczyć się z koniecznością coraz mocniejszych ataków. Aplikacja umożliwia korzystanie z bonusów, które znacznie upraszczają grę. Gra ma jeszcze jeden plus – grafika i muzyka są dopracowane w każdym szczególe. Naszym zdaniem, gracze nie powinni narzekać, bo dostają grę wysokiej jakości z innowacjami, których od dawno brakowało w tej serii.

Dodaj komentarz