Animowane tapety

W tym artykule możecie sprawdzić aplikacje z jednymi z najlepszych tapet animowanych na urządzenia mobilne. Każda z tych wspaniałych apek oferuje odmienną tematykę, aby każdy posiadacz Androida mógł znaleźć coś dla siebie.

Animowana galaktyka

Aplikacja dostępna pod nazwą: Galaktyka animowane tapety

Wybierzcie się w niesamowitą podróż w najdalsze zakątki przestrzeni kosmicznej, odkrywając nowe galaktyki, planety, gwiazdy i całą masę innych atrakcji. Aplikacja dysponuje imponującą liczbą animacji, jest bardzo prosta w użyciu, a przy okazji oferuje pełne wsparcie zarówno dla telefonów, jak i dla tabletów. Co więcej, apka zapewnia niskie zużycie baterii, obsługuje 99% urządzeń mobilnych i wchodzi w stan uśpienia, gdy urządzenie jest nieaktywne.

Tapety w czerni

Aplikacja dostępna pod nazwą: Czarny Animowane tapety

Teraz macie okazję zalać ekran swojego telefonu czarnymi jak smoła tapetami, które pięknie kontrastują z dodatkami bieli, czerwieni i błękitu. Każda tapeta może być wzbogacona o wspaniałe efekty animowane, pozwalające na dostosowywanie prędkości animacji – wolna, normalna, szybka. Co więcej, apka zapewnia optymalne zużycie baterii, wspiera tryb krajobrazowy i portretowy, a także umożliwia wrzucanie obrazów na portale społecznościowe m.in. takie jak Facebook czy Instagram.

Mechaniczne monstra

Aplikacja dostępna pod nazwą: Samochody Animowane Tapety

Wskoczcie w kubełkowy fotel i zerwijcie asfalt z autostrady, korzystając z tej superszybkiej aplikacji. W środku znajdziecie garaż z potwornymi bestiami, których zabójczy wygląd i zawrotna prędkość sprawią, że już nigdy nie będziecie chcieli wsiąść do swojego poloneza. Aplikacja oferuje 5 rodzajów tła w jakości HD, codzienną aktualizację tapet, zapierającą dech w piersiach szatę graficzną, a także wsparcie dla telefonów i tabletów. Ponadto, można też dostosowywać prędkość i ilość ruchomych elementów, aby dopracować tapetę według własnego uznania.

Animowany śnieg

Aplikacja dostępna pod nazwą: Opadów śniegu animowane tapety

Dzięki tej zimowej aplikacji nie musicie już dłużej czekać na opady śniegu. Biały puch jest teraz w zasięgu Waszych palców, przepięknie dekorując telefony z systemem Androida. Tapety przedstawiają zimowe obrazy, którym towarzyszą animowane opady śniegu. Aplikacja dysponuje intuicyjnym interfejsem, pozwalając na szybie przeglądanie, zapisywanie i konfigurowanie obrazów. Idealna aplikacja na wprowadzenie magicznej atmosfery w bożonarodzeniowy okres i nie tylko.

 

Dodaj komentarz