Aplikacja Allegro – wszystko pod ręką

Trudno jest znaleźć aplikację, która przydaje się bardziej, niż Allegro. Niezależnie od tego, czy prowadzisz sprzedaż, czy też zamierzasz upolować ciekawy produkt na tym serwisie, Allegro w formie aplikacji na smartfona znacznie ułatwi Ci życie.

Program pozwala na dokonywanie zakupów zarówno na aukcjach, jak i na „Kup Teraz”. Dzięki niej możesz wyszukiwać produkty, którymi jesteś zainteresowany równie łatwo, co na komputerze.
Cieszy fakt, że producenci tej aplikacji dopasowali ją do potrzeb użytkowników tabletów i smartfonów – są w niej dostępne dwa tryby. Można także ustawić powiadomienia, dzięki którym dowiesz się o tym, czy udało Ci się wygrać aukcję, czy też nie.
Na ekranie głównym pojawia się kolejny przydatny element, jakim są Okazje Allegro. Podczas wyszukiwania możesz korzystać z dwóch trybów – galerii i listy. Kolejnym ciekawym rozwiązaniem jest aplikacja do skanowania kodów kreskowych, która znacząco ułatwia znalezienie przedmiotu. Równie ciekawe jest wyszukiwanie książek po okładkach.

Dodaj komentarz