Apple iPad Air – bez dużych zmian

Apple zabrało się ostro do promowania swoich nowych urządzeń – oprócz informacji o nowym iPhonie możemy znaleźć w sieci dużo wieści o tablecie iPad Air 2. W sieci znalazło się też dużo nowych zdjęć tego urządzenia. Waży on 484 gram i oferuje korzystanie z czytnika odcisków palców Touch ID. Nie ma też znanego z poprzednich modeli przycisku do blokowania. W tym miejscu znajdowały się przyciski do regulacji głośności, a tymczasem zastąpiono je przyciskami dotykowymi.
W miejscu, gdzie znajdowało się gniazdo Lighting teraz są głośniki, natomiast samo gniazdo zostało przeniesione w inne miejsce.
Nie wiadomo, na ile poprawią się parametry tego urządzenia w stosunku do poprzednika – kamera będzie miała wciąż jedynie 8 MP, natomiast procesor i ilość RAM powinny ulec powiększeniu. Firma Apple powinna także zastanowić się nad zwiększeniem rozdzielczości ekranu, ale nie wiadomo, czy to nastąpi. Retina od dłuższego czasu nie jest najmocniejszym ekranem na rynku i wykorzystują ją już nawet małe, chińskie firmy.

Dodaj komentarz