Asus Pad Fone 5,5 cala – nowa wersja

Asus Zen Fone to jedna z ciekawszych serii smartfonów. Po premierze modelu 6 cali i 5 cali nadszedł czas na uniwersalny model z wyświetlaczem 5.5 cala – nowa generacja smartfonów jest wyposażona także w łączność LTE. Można było go obejrzeć podczas targów CES w 2014 roku.

Co ciekawe, do polskich sklepów wkracza dopiero model Asus Zen Fone 5 LTE, który miał premierę już jakiś czas temu. Jego wyposażenie jest całkiem niezłe, jak na 900 złotych, które trzeba na niego wydać. Zen Fone oferuje wydajny procesor Qualcomm taktowany zegarem 1,2 GHz. Ma też 2 GB RAM i 8 GB miejsca na dane użytkownika. Pamięć można rozszerzyć za pomocą kart pamięci. Dodatkowo, każdy kto kupi Zen Fone otrzymuje dostęp do 5 GB na wirtualnym dysku. Bateria smartfona ma 2100 mAh, dzięki czemu można rozmawiać przez niego około 21 godzin. Jego waga to 145 gramów.

Do smartfona można dokupić także ciekawy pokrowiec z okrągłym okienkiem, który nazywa się View Flip Cover i pozwala na chronienie wyświetlacza wraz z wyświetlaniem najważniejszych opcji.

Dodaj komentarz