Atom Launcher – nowy wygląd Androida

Atom Launcher to aplikacja, która zmienia całkowicie wygląd programu pozwalającego na zarządzanie aplikacjami. Jeśli nie podobają ci się kolorowe ikony, które do tej pory miałeś na pulpicie swojego smartfona z systemem Android, powinieneś zastanowić się nad jego zainstalowaniem. Wygląd jest bardzo ciekawy i różni się od tego, co możemy podziwiać w zwykłych wersjach Androida.

Przede wszystkim program ma stonowaną, czarno białą tonację, która wygląda znacznie bardziej elegancko, niż zwykły ekran ładowania.

Korzystną cechą tego programu jest to, że pozwala on na zachowanie dłuższego czasu działania na baterii. Jest to spowodowane tym, że wyświetlacz pokazujący tylko dwa kolory pobiera mniej prądu, niż w przypadku standardowej nakładki na Androida. Wygląd zmieniają także ikony – mają po jego zainstalowaniu jeden, rysunkowy styl i są szaro-białe. Taka aplikacja sprawdza się doskonale na każdym smartfonie lub tablecie i sprawia, że ekran wygląda znacznie ciekawiej, niż do tej pory. Smartfon działa także znacznie szybciej.

Dodaj komentarz