Axon Watch- designerski smartwatch od ZTE

ZTE wypuszcza swojego flagowego smartwatcha- ZTE Axon Watch. Zegarek póki co dostępny będzie na rynku rodzimym, jednak z czasem z pewnością pojawi się na rynkach międzynarodowych. Oto jego specyfikacja.

1,4-calowy wyświetlacz chroniony szkłem Gorilla Glass spełniający normę IP67, dzięki temu smartwatch będzie całkowicie pyłoszczelny i odporny na krótkotrwałe zanurzenie w wodzie. W urządzeniu ujrzymy 512 MB pamięci operacyjnej oraz 4 GB pamięci wewnętrznej. Dodatkowo producent dodał moduł Bluetooth 4.1, szereg funkcji monitorujących aktywność fizyczną, cykl snu i inne aplikacje zdrowotne, moduł sterowania głosem, odbieranie i wykonywanie połączeń oraz wysyłanie SMSów. System, na którym stanie flagowy smartwatch od ZTE będzie Tencent OS (TOS+), wynika to z połączenia ZTE z azjatycką firmą Tencent. Wiadomo, że system ten będzie oparty na Androidzie. Za zasilanie posłuży akumulator o pojemności 300 mAh.

Zegarek dostępny będzie w trzech designerskich wariantach kolorystycznych, dzięki temu z pewnością przypadnie do gustu zarówno młodszym konsumentom, jak i tym, którzy stawiają na klasyczny wygląd smartwatcha.

Dodaj komentarz