Baby Panda’s Carnival – przygody małej pandy

„Przygody małej pandy” to nie lada gratka dla wszystkich młodych fanów gier i zabaw, jakie można znaleźć na lokalnych festynach i w wesołych miasteczkach. Już nie trzeba będzie martwić się o pojemność swoich kieszeni, ani też o nieskończone stanie w kilometrowych ogonkach. Dzięki aplikacji teraz każdy będzie mógł oddać się w ręce zwariowanej rozgrywki w zaciszu własnego domu.

W grze zawarto siedem znakomitych mini-gier, które nie tylko zagwarantują miło spędzony czas, ale wpłyną też na zręczność i wiedzę naszych smyków, fundując przy tym jedne z najbardziej realistycznych doświadczeń wśród gier opartych na lunaparkowych atrakcjach.

Szata graficzna jest tutaj niezwykle barwna i bardzo przyjemna dla oka. A w połączeniu z efektami dźwiękowymi oraz dotykowym i banalnie prostym systemem sterowania, „Przygody małej Pandy” sprawią, że nasze pociechy z miejsca zakochają się w tej kolorowej krainie pełnej wspaniałych nagród i brzęczących monet. Podczas całej rozgrywki graczom towarzyszyć będą urocze zwierzaki, które skutecznie umilą każdą minutę i przyprawią fabułę szczyptą dziecięcego humorku.

„Przygody małej pandy” należy do gier edukacyjno-rozrywkowych, podczas których dzieci mają szansę popracować nad poprawą rozmaitych umiejętności, zakosztować karnawałowych przysmaków, a także skorzystać z opcji Lucky Smash, zdobywając w ten sposób monety, które będą mogły później przeznaczyć na dalsze zmagania.

„Baby Panda’s Carnival” została opracowana przez BabyBus – jedno z czołowych wydawnictw gier edukacyjnych dla dzieci. I podobnie jak większość aplikacji BabyBus, ta również odznacza się designem przygotowanym z myślą o najmłodszych graczach.

Dodaj komentarz