Battery Widget – już wiesz, jak mało czasu pozostało

Niektóre widgety są jedynie po to, by zdenerwować właściciela smartfona. Takim programem z pewnością nie jest Battery Widget, który pozwala nam dokładnie sprawdzić, czy bateria w naszym smartfonie działa prawidłowo i ile jeszcze możemy z niej korzystać. Bezpłatny program umożliwia także sprawdzenie, jakie opcje smartfona pobierają najwięcej prądu.

Program posiada wiele interesujących opcji. Pierwszą z nich jest powiadamianie użytkownika o tym, że bateria rozładowuje się w szybszym tempie, niż wcześniej. Możesz w nim podejrzeć także, jak szybko rozładowywała się bateria w ciągu dnia. Co więcej, można dzięki niemu zajrzeć na pojemność karty SD i sprawdzić, ile jeszcze mamy na niej miejsca na pliki.

Nie zabrakło opcji, która pozwala na wyłączenie tych funkcji smartfona, które pobierają najwięcej prądu. Jest to oczywiście Bluetooth, Wi-Fi i inne funkcje związane z internetem. Niektóre aplikacje w tym stylu pokazują także czas długości ładowania smartfona, jednak w Battery Widget zabrakło takiego wskaźnika.

Dodaj komentarz