Battle for the Galaxy – dobra grafika, dynamiczna rozgrywka

Jeśli lubisz gry strategiczne, w których buduje się własną, niezniszczalną fortecę i czeka na atak wrogów, warto zwrócić uwagę na Battle for the Galaxy. Pojawiła się ona za darmo w Google Play i App Store.

Nie zabrakło w niej ciekawego scenariusza – gra toczy się w świecie zwanym Korporacją, a do przetrwania konieczne jest zbieranie odpowiednich surowców. Oczywiście zasoby są ograniczone i aby zebrać najwięcej zasobów, musisz o nie walczyć.

Gra polega na budowaniu i rekrutowaniu robotów, statków lądowych i powietrznych. Jednostek jest bardzo dużo, dzięki czemu nie znudzimy się szybko tą grą. Dzięki odpowiedniemu zarządzaniu możesz osiągnąć dominację nad innymi światami w świecie gry.

Najciekawszą opcją jest oczywiście multiplayer, w którym możesz zarówno bronić się przed atakami swoich kolegów, jak i atakować nieprzyjacielskie bazy w kilka osób. Gra wyróżnia się świetną grafiką i bogactwem opcji, dlatego warto się z nią zapoznać. Wydało ją studio Ninja Kiwi, które jest znane z dobrych gier strategicznych.

Dodaj komentarz