Battleheart Legacy – zapraszamy do przygody

Battleheart Legacy to kolejna gra, którą będziesz mógł pobrać z Google Play. Dzięki niej przeniesiesz się w fantastyczny świat RPG, która jest następcą bardzo popularnej gry pod tytułem Battleheart. Nawet jeśli nie grałeś w pierwszą część tej gry, powinieneś zapoznać się z sequelem, gdyż oferuje on fantastyczny, otwarty świat, wciągający, a nie nużący system walki i możliwość zmiany wyglądu i cech swoich bohaterów.

Oto najważniejsze zalety tej gry:

Poprawiono w niej system walk, który wywodzi się z pierwowzoru. Dzięki temu można łatwiej dokonywać ataków korzystając jedynie z kilku dotknięć ekranu. Do dyspozycji otrzymujesz także ataki specjalne. Ogromną zaletą jest świetny wygląd aplikacji i animacji, które działają płynnie na niemal każdym urządzeniu z systemem operacyjnym Android.

Do odblokowania mamy aż 150 unikalnych zdolności, które są podzielone na 12 klas, dzięki czemu możemy stworzyć unikalną postać. Nie ma problemu z tworzeniem postaci, które znają się dobrze na kilku rzeczach. Do dyspozycji jest też 200 elementów wyposażenia.

Dodaj komentarz