Bedbooking – dla osób wynajmujących pokoje

Niedawno duże emocje budziła aplikacja Uber, która pozwala na tanie jeżdżenie w mieście. Dziś chcemy przedstawić podobny program, który oferuje możliwość wynajmowania pokojów. Aplikacja nazywa się BedBooking i dzięki niej możesz wynająć pokój.

Bedbooking będzie idealna dla osób, które na przykład prowadzą pensjonat, gdyż pozwala na sprawdzanie, którzy z gości aktualnie się w nim znajdują. Program pozwala na sprawdzanie tego, czy wpłata została uregulowana, a także na wpisywanie wszystkich danych adresowych.

Małym minusem jest to, że cennik można zmieniać jedynie przez komputer, przez co raz na jakiś czas aplikacja traci na użytkowości. Nie można też dzięki niej wydrukować wolnych terminów lub umowy.

Mimo tych niedogodności aplikacja oferuje wiele ciekawych opcji i będzie przydatna dla użytkowników. Nie jest jednak niezastąpiona – opcje, które oferuje można z powodzeniem zastąpić arkuszem kalkulacyjnym lub zwykłym programem do notowania (na przykład Evernote). Jeśli chcesz wypróbować jej opcje, zajrzyj na Google Play Store.

Dodaj komentarz