Będzie nowe Peggle

Seria Peggle cieszy się ogromny powodzeniem, jednak ostatnio brakowało w niej nowości. Na szczęście sytuacja się zmieniła i jej wydawca zaproponował kolejną odsłonę o nazwie Peggle Blast. Mechanika i tryby gry się nie zmieniły, w dalszym ciągu mamy do czynienia z prostą grą typu Free To Play.

Przypominamy, że jej wydawcą jest firma EA, a inną grą z tej serii jest bardzo ciekawa pozycja o nazwie Pegge Classic. Czym się różnią te dwie pozycje? Peggle Blast ma nieco inny sposób wyboru rundy. W tej grze wybiera się ją z mapy, natomiast w Peggle Classic robiło się to za pomocą menu wyboru.

Graczy bardziej od takich rzeczy na pewno interesują power-upy. Tutaj też się nie zmieniło zbyt wiele. Jeśli skończyły ci się kulki do gry, możesz je kupić na stronie gry. To samo tyczy się kulek, które mają specjalne właściwości i są dostępne jedynie na niektórych poziomach.

Gra pojawi się jesienią tego roku na system operacyjny iOS i Android. Można będzie ją pobrać także na nowego iPhona 6. Więcej informacji o grze znajdziesz na stronie Electronic Arts.

Dodaj komentarz