Best Friend – niezła gra na smartfony

Stworzenie dobrej, nowatorskiej gry to trudne zadanie. Best Friend nie powiela pomysłów konkurencji i oferuje bardzo ciekawą rozgrywkę, która się nie nudzi, a do tego zaskakuje piękną grafiką i dobrze dobraną muzyką. Grafika jest rysunkowa i wesoła.

Gra składa się zarówno z elementów RPG (rozwijamy swoją postać), ale jest w niej także element układanki. W czasie rozgrywki musimy walczyć ze ślimakami, a także zbierać elementy, które znajdują się na planszy, podobnie jak w grach typu Candy Crush Saga. Im wyższy poziom gry, tym graczowi stawiane są wyższe wymagania, dlatego spędzamy nad grą więcej czasu.

Najważniejszym elementem rozgrywki jest konieczność rozwijania naszych stworków, bez czego nie uda się nam przechodzić do coraz trudniejszych poziomów.

Oczywiście, twórca gry zadbał o to, by gracze napełnili mu portfel i w Best Friends musimy kupować błyskawice, potrzebne do przechodzenia następnych etapów, albo czekać na ich odnowienie. Polecamy dla osób, które szukają lekkiej rozgrywki w pięknym wykonaniu.

Dodaj komentarz