Biały ASUS Padfone2

Wiele jest osób podekscytowanych  ASUSem Padfone 2, ale niestety jesteśmy zmuszeni nadal czekać na pojawienie się go na niektórych rynkach. Dziś pojawiło się  kilka zupełnie nowych zdjęć, które nie sprawiają, że czekanie staje się łatwiejsze. Było powszechnie wiadomym, że  ASUS planuje uruchomienie białej wersji Padfone 2, ale dziś po raz pierwszy możemy obejrzeć rzeczywiste zdjęcia białego modelu ASUSA.

Musimy powiedzieć, że biały Padfone 2 wygląda całkiem elegancko. Telefon jest cały biały i prezentuje się znakomicie.  Poza zmianą  koloru, biały Padfone 2 będzie taki sama jak jego rodzeństwo kolorze czarnym. To oznacza, że nadal będzie można się cieszyć  czterordzeniowym procesorem Snapdragon S4, taktowanym zegarem 1.5GHz, 2GB pamięci RAM, 4,7-calowy wyświetlaczem IPS Super + przy rozdzielczości 720p i bardzo ładnym 13MP tylnym aparatem.

Słysząc to wszystko, łatwo zrozumieć, dlaczego ludzie są tak podekscytowani ASUSem Padfone 2, więc fakt, że model ten pojawi się w czerni i bieli jest już tylko wisienką na torcie.

Teraz wszystko, czego potrzebujemy, to data premiery w USA.

 

(źródło: http://androidcommunity.com)

Dodaj komentarz