BIK – oldschoolowa rozgrywka

Niektóre osoby uwielbiają grafikę piksel art w grach, inne zaś wolą nowoczesne, trójwymiarowe tła. Grą, która także podzieliła scenę graczy była BIK. Jej grywalność jest tak duża, że niektórzy gracze wstydzą się przyznać przed kolegami, że w nią grają z uwagi na brzydki wygląd.

Na pierwszy rzut oka w grze wyróżnia się historia, która zaciekawia gracza i zachęca go do przechodzenia dalszych poziomów. Gra toczy się w kosmosie, a gracz ma do dyspozycji takie przedmioty jak latające buty, super komputer i … zmywak. Gra jest jedynie dla fanów przygodówek, dlatego jeśli wolisz szybką akcję, lepiej zainstaluj inna grę.

Zamiast wyścigów znajdziemy w niej dużo humoru i nieoczekiwanych reakcji postaci sterowanych przez komputer na nasze działania. Jak każda przygodówka BIK wymaga dużo kombinowania i często kończy się na próbowaniu każdego przedmiotu na całym otoczeniu. Zamiast tego lepiej poczytać opisy rzeczy i trochę pomyśleć. Jeśli zainwestujesz w tę grę nieco czasu, to zwróci ci się on z nawiązką.

Dodaj komentarz