Bike spot – dla rowerzystów

Bike spot to aplikacja dla osób, które korzystają z rowerów miejskich. Dzięki niej możesz bez problemu zaplanować swoją podróż na dwóch kółkach i bezpiecznie dotrzeć do celu.

Aplikacja ma bardzo dopracowany interface i przypomina nowe programy od Google, wykonane w material Design. Program nie ma zbyt wielu opcji. Najważniejszą z nich jest sprawdzanie, gdzie najbliżej znajduje się kolejny stojak z rowerami miejskimi i ile rowerów się na nim znajduje. To bardzo przydatne, bo czasem planujemy podróż rowerem, a potem okazuje się, że wszystkie są już zajęte. Z aplikacji można korzystać w większości miast, które wyposażono w opcję wypożyczania rowerów.

Możesz też sprawdzić, jak długo zajmie ci przemierzenie jakiejś trasy i gdzie znajduje się kolejna stacja. Standardowymi opcjami są filtry, które pozwalają wybrać kolejne stacje w zależności od tego, gdzie się znajdujemy i ile rowerów znajduje się na stojaku. Naszym zdaniem, to bardzo przydatny program, który znacznie uprości jazdę na rowerach miejskich.

Dodaj komentarz